Referencje - Pompy ciepła i Rekuperatory - Silesiaterm - Opole - Śląsk

Referencje

Referencje

Zobacz nasze realizacje

Instalacja została wykonana przez firmę Kind z Łodygowic. Na fotografiach  nasza Pompę ST AIR 10 kW we współpracy ze zbiornikiem 2in1.

Tym razem na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie zdecydowała się Przychodnia Lubomed w Mirsku.Staranną instalację wykonanała firma Solar Eco Energia.

 

 

Pierwszy dzień szkoły w tej szkole jest już nieco inny niż przed wakacjami. Instalacja, która może posłużyć jako wzór i alternatywa do ekologicznego ogrzewania budynku oświatowego – jest to pompa ciepła ST AIR 60 kW, która działa do -5 st., a później wspomaga powrót z PEC .Instalacja grzewcza tej szkoły została przygotowana pod niski parametr i przyniesie wiele oszczędności.

Kaskada pomp ciepła 3x ST AIR 70 kW EVI połączona z sześcioma zbiornikami ST INOX 1000 litrów. Instalacja została zaprojektowana na potrzeby nagrzewania wody do wstępnego podgrzewu soku, który trafia do pasteryzacji. Wykorzystane zostało ciepło odpadowe z soków, które mają temperaturę nawet ponad 80 st. Celsujsza. Dodatkowo w szybki sposób zostają schładzane. Układ stanowi sporą oszczędnością dla inwestora.

Ekologiczne rozwiązania grzewcze są coraz bardziej popularne. Tym razem nasza pompa ciepła ST AIR 13 kW została zamontowana w malowniczej miejscowości Gilowice. Instalację wykonała firma Instal-Mar.